MP2151GTF-15-P
MFR.Part #
MP2151GTF-15-P
JLCPCB Part #
C6595455
Package
SOT-563
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.1MHz 1.5V 1A 2.5V~5.5V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-563 DC-DC Converters ROHS