NKNP1/2W-0.92Ω±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
NKNP1/2W-0.92Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714645
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 0.92Ω 300V ±5% ±500ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS