MF1/2W-0.62Ω±1%T52
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MF1/2W-0.62Ω±1%T52
JLCPCB Part #
C714619
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
0.62Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS