MOF5WS-0.22Ω±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MOF5WS-0.22Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714473
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
0.22Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS