CF1/4W-180Ω±5%T52
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
CF1/4W-180Ω±5%T52
JLCPCB Part #
C714284
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-1500ppm/℃~+300ppm/℃ 180Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS