MCU110N08Y-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCU110N08Y-TP
JLCPCB Part #
C6590623
Package
DPAK(TO-252)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4V 110A 35pF 6.5nF 80V 83W 95nC@10V DPAK(TO-252) MOSFETs ROHS