MCEP125SG1R0M
Extended
Manufacturer
Dongguan Mentech Optical & Magnetic
MFR.Part #
MCEP125SG1R0M
JLCPCB Part #
C6589856
Package
SMD-3P,12.7x12.5mm
Description
16.5A 1uH 2.5mΩ 20A Flat Wire Inductor ±20% SMD-3P,12.7x12.5mm Power Inductors ROHS