J115F21AH12VDCS61.5U
MFR.Part #
J115F21AH12VDCS61.5U
JLCPCB Part #
C6578190
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V@DC、277V@AC 12V 15ms 50A AgSnO2 插件 Power Relays ROHS