GMLB-160808-0060L-N2-RU
MFR.Part #
GMLB-160808-0060L-N2-RU
JLCPCB Part #
C6564850
Package
0603
Description
1 100mΩ 60Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS