ESD12VD3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD12VD3-TP
JLCPCB Part #
C712355
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 12A@8/20us 12V 13.3V 150pF 1uA 33V 350W ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS