SMLJ36CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ36CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C712339
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 2uA 36V 3kW@10/1000us 40V 51.6A 58.1V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS