SMLJ33AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ33AHE3-TP
JLCPCB Part #
C712337
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 2uA 33V 36.7V 3kW@10/1000us 53.3V 56.2A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS