10A06GP-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
10A06GP-TP
JLCPCB Part #
C712306
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10A 1V@10A 300A 5uA@800V 800V R-6 Diodes - General Purpose ROHS