1EZ180D5-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1EZ180D5-TP
JLCPCB Part #
C712297
Package
DO-41
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.2kΩ 100nA@136.8V 180V 1W DO-41 Zener Diodes ROHS