1.5KE300CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE300CA-TP
JLCPCB Part #
C712288
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 256V 285V 3.7A 414V 5uA Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS