MBRB30150CTH-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBRB30150CTH-TP
JLCPCB Part #
C712273
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 30A 850mV@15A D2PAK Schottky Diodes ROHS