E92X451VNT102MU65U
MFR.Part #
E92X451VNT102MU65U
JLCPCB Part #
C6545798
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 15000hrs@85℃ 25mm 450V 45mm 67.5mm 8.437A@100kHz 98mΩ@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS