BZT52B43HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B43HE3-TP
JLCPCB Part #
C6522623
Package
SOD-123
Description
100nA@32V 100Ω 410mW 43V SOD-123 Zener Diodes ROHS