EKXG201ETD100MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXG201ETD100MJ16S
JLCPCB Part #
C709477
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 200V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS