KH-FPC4G-1.13IPEX-100
MFR.Part #
KH-FPC4G-1.13IPEX-100
Description
-35℃~+75℃ 100mm 2.5 260MHz、990MHz 50Ω 830MHz、2.205GHz IPEX - Antennas ROHS