A-TB762-OQ16CV
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB762-OQ16CV
JLCPCB Part #
C6486528
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 20A 300V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS