A-TB762-OQ12CV
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB762-OQ12CV
JLCPCB Part #
C6486526
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 20A 300V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS