A-TB762-OQ08CH
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB762-OQ08CH
JLCPCB Part #
C6486520
Package
Plugin
Description
-30℃~+105℃ 1 1x8P 20A 300V 7.62mm 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS