A-TB508-OQ02CH
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB508-OQ02CH
JLCPCB Part #
C6486464
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x2P 2 20A 2P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS