A-TB381-OQ19CV
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB381-OQ19CV
JLCPCB Part #
C6486353
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 19 19P 1x19P 3.81mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS