BZT52B39-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B39-TP
JLCPCB Part #
C6474360
Package
SOD-123
Description
100nA@29V 39V 410mW 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS