825MKP275KJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
825MKP275KJ
JLCPCB Part #
C6473581
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 8.2uF X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS