822MKP275KC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
822MKP275KC
JLCPCB Part #
C6473536
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 8.2nF X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS