S42X083240JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42X083240JP
JLCPCB Part #
C6472630
Package
1206
Description
24Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS