S41X043104JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41X043104JP
JLCPCB Part #
C6472299
Package
0404
Description
100kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS