HX25068-8B
MFR.Part #
HX25068-8B
JLCPCB Part #
C704733
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 2 2.5mm 2.5mm 250V 2x4P 3A 4 8P PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS