HX25066-15B
MFR.Part #
HX25066-15B
JLCPCB Part #
C704684
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS