HX25066-11A
Extended
Manufacturer
HX(Zhejiang Yueqing Hongxing Elec)
MFR.Part #
HX25066-11A
JLCPCB Part #
C704666
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 2.5mm 250V 3A PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS