HX25015-2WA
MFR.Part #
HX25015-2WA
JLCPCB Part #
C704310
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 4.9mm 7.9mm PA66 Phosphor bronze Right Angle Tin White 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS