HX25015-7A
MFR.Part #
HX25015-7A
JLCPCB Part #
C704304
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 7 7.9mm 7P PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS