HX25015-4A
MFR.Part #
HX25015-4A
JLCPCB Part #
C704301
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4.9mm 4P 7.9mm PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS