HX39601-3BH2
MFR.Part #
HX39601-3BH2
JLCPCB Part #
C703332
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7.5A Glass Fiber Reinforced PA9T Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS