A-TB508-OQ15CV
MFR.Part #
A-TB508-OQ15CV
JLCPCB Part #
C6422783
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 15 15P 1x15P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS