A-TB508-OQ12CV
MFR.Part #
A-TB508-OQ12CV
JLCPCB Part #
C6422781
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 1x12P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS