A-TB381-ED08SB
MFR.Part #
A-TB381-ED08SB
JLCPCB Part #
C6422665
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 3.81mm 300V 8 8A Green Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS