A-TB381-ED04SB
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB381-ED04SB
JLCPCB Part #
C6422660
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS