501JAA24M0000DAF
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
501JAA24M0000DAF
JLCPCB Part #
C6421842
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 24MHz 3.3V 4.9mA LVCMOS ±50ppm SMD Programmable Oscillators ROHS