VLU0608-470K
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VLU0608-470K
JLCPCB Part #
C72618
Package
Plugin
Description
180mΩ 1A 47uH Drum-core inductor ±10% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS