381LX223M025A032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX223M025A032
JLCPCB Part #
C6414346
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22000uF 25V 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 4.3A@120Hz ±20% Plugin,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS