306CNQ200
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
306CNQ200
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@150V 150A 200V 860mV@150A - Schottky Diodes ROHS