2EZ11D5-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
2EZ11D5-TP
JLCPCB Part #
C6404759
Package
DO-41
Description
11V 1uA@8.4V 2W 4Ω DO-41 Zener Diodes ROHS