LGA0510-471KP52E
MFR.Part #
LGA0510-471KP52E
JLCPCB Part #
C72362
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
126mA 470uH 7.7Ω Color Band Inductor ±10% 插件,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS