LGA0410-152KP52E
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- LGA0410-152KP52E
- JLCPCB Part #
- C72361
- Package
- Plugin,D4xL10.5mm
- Description
- 0.6mm 1.5mH 30Ω 45@0.252MHz 80mA 900kHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS