WJ250A-3.5-06P-11-00A
MFR.Part #
WJ250A-3.5-06P-11-00A
JLCPCB Part #
C72328
Package
Plugin,P=3.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 18~22 3.5mm 300V 6 6P 7A 插件,P=3.5mm(交错脚) Spring Clamp System Terminal Block ROHS