381LR391M400K452
MFR.Part #
381LR391M400K452
JLCPCB Part #
C6387236
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 340mΩ@120Hz 390uF 400V 47mm ±20% Plugin,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS